Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 1 kg

Cena

Cena

  • 120,00 zł - 880,00 zł

Orteza Stawu Barkowego. Stabilizator Barku - Stanley Med

Ortezy barku i obojczyka

Sklep Medyczny STANLEY-MED prowadzi sprzedaż stabilizatorów barku oraz ortez obojczyka. Wszystkie ortezy barku i obojczyka, które są dostępne w naszym sklepie, charakteryzują się najwyższą jakość wykonania. W naszej ofercie znajdziesz ortezy stawu barkowego i ortezy na obojczyk wielu renomowanych producentów. Tego rodzaju sprzęt ortopedyczny jest stosowany w przypadku zwichnięcia kończyny górnej u pacjenta lub stanów zapalnych i bólów różnego pochodzenia. Ortezy na ramię i bark mogą być również stosowane w przypadku bólu obojczyka. Większość stabilizatorów barkowych i obojczykowych zwiększa zakres ruchu podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych. W związku z tym nie ma co zwlekać i jeśli skarżysz się na bóle, w którymś z tych miejsc najlepiej zainwestować w usztywniacz barku.

Podkategorie

Aktywne filtry

Stabilizatory stawu barkowego i obojczyka

Ortezy barku są szczególnie polecane dla osób chorujących na artretyzm lub zapalenie ścięgien. Wśród dostępnych u nas artykułów do usztywnienia, znajdziesz między innymi:

  • ortezy odwodzące stawu barkowego, które ograniczają ruch i stabilizują postawę pacjenta,
  • ortezy ósemkowe obojczyka, które pełnią też funkcję prostotrzymacza,
  • kamizelki ortopedyczne.

Orteza stawu barkowego

Sklep medyczny STANLEY-MED oferuje różnego rodzaju ortezy na ramię i bark, które sprawdzą się również doskonale dla osób po wylewie. Orteza stawu ramiennego zapewnia stabilizację obojczyka i jest wygodna w użytkowaniu. Dlatego będzie też dobrym wyborem dla dzieci, które lubią być w nieustannym ruchu.

Jeśli szukasz ortezy na bark po operacji, lub zmagasz się z częstymi bólami w okolicach stawu ramiennego, to dobrze trafiłeś! W naszym sklepie znajdziesz ortezy barku oraz obojczyka, które odpowiednio zabezpieczą okolice nadwyrężonych miejsc. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na złożenie zamówienia. Ceny ortez na bark, które proponujemy, są bardzo przystępne, dlatego nie musisz się obawiać, że wydasz zbyt wiele.