Ortezy na Nadgarstek, Stabilizatory, Usztywniacze z Ujęciem Kciuka • Sklep Medyczny Stanley Med

Ortezy nadgarstka

Ortezy na nadgarstek mają za zadanie stabilizować staw nadgarstkowy. W ten sposób zmniejszają jego ruchomość, co minimalizuje ból, zmniejsza ryzyko pogłębiania się urazu i przyspiesza powrót do zdrowia. Ortezę nadgarstka stosuje się także w profilaktyce, przy narażeniu na kontuzję podczas codziennej pracy lub uprawiania sportu. Ich działanie polega na zwiększeniu cyrkulacji krwi poprzez utrzymywanie wyższej temperatury w okolicach nadgarstka. Orteza na nadgarstek to specjalistyczny sprzęt medyczny, dlatego należy się w niego zaopatrywać w wyspecjalizowanych sklepach.  Nasz sklep medyczny posiada szeroki wybór usztywniaczy na nadgarstki. Oprócz tego oferujemy też inne ortezy i stabilizatory np. ortezy na łokieć

Podkategorie

Aktywne filtry

Ortezy nadgarstka od STANLEY-MED

Sklep medyczny STANLEY-MED prowadzi sprzedaż stabilizatorów nadgarstka i ortez nadgarstka, z ujęciem kciuka, jak i bez. Zajmujemy się dystrybucją stabilizatorów nadgarstka oraz artykułów z zakresu rehabilitacji renomowanych producentów: Oppo, Alteor, Otto Bock, Reh4Mat, Pani Teresa Medica oraz Rehband. Stabilizatory i ortezy nadgarstka zabezpieczają przed powstaniem urazów w czasie uprawiania sportu. Orteza nadgarstka dodatkowo, przyspiesza leczenie kontuzji oraz łagodzi bóle związane z przeciążeniem stawu nadgarstka. Elastyczne stabilizatory nadgarstka nie ograniczają ruchów przy codziennych czynnościach i uprawianiu sportów. Prowadzimy również sprzedaż profesjonalnych ortez nadgarstka z ujęciem kciuka.

Ortezy na nadgarstek

Stabilizator nadgarstka nie ogranicza ruchów w stawach międzypaliczkowych i śródręczno-paliczkowych. Stosując takie ortezy nadgarstka można nadal wykonywać wiele czynności dnia codziennego. Usztywniacze nadgarstka mają anatomiczny kształt, który dobrze dopasowuje się do kształtu dłoni. Duży wybór rozmiarów sprawia, że łatwo znaleźć pasujący model.  

Stabilizator na nadgarstek może być stosowany w różnych typach urazów. Charakterystyczna orteza na nadgarstek przy cieśni, pomaga zwalczać ten uraz spowodowany np. długotrwałym pisaniem na klawiaturze lub reumatoidalnym zapaleniem stawów. Na usztywnienie tylko jednej części ciała pozwala też stabilizator na kciuk.   

Stabilizator nadgarstka z naszej oferty

W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo również uniwersalne ortezy na kciuk i nadgarstek oraz elastyczne stabilizatory nadgarstka w postaci opasek, które skutecznie zapobiegają nadwyrężeniom. Ortezy nadgarstka wyposażone w szyny skutecznie usztywniają całą dłoń. Wszystkie ortezy ortopedyczne są wykonane z materiałów elastycznych i zapewniają wysoki komfort noszenia. Ortezy nadgarstka (tzw. usztywniacz) znajdą również zastosowanie jako zabezpieczenie w przypadku złamania palców.