TLSO kamizelka kompresyjna EXPEDITION z X-panel

Oferowana przez nas sklep medyczny kamizelka kompresyjna SPIO Expedition to lekki wyrób pediatryczny, który daje o wiele więcej możliwości niż tradycyjne ortezy kompresyjne. Orteza tułowia TLSO z X-Panel poprawia równowagę ciała dziecka poprzez wsparcie piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Dlaczego kamizelka kompresyjna z X-Panel to wyjątkowy produkt? Ponieważ zawiera aż dwa modelowane na ciepło panele o unikalnym kształcie litery X - taka konstrukcja zapewnia większą stabilność, jednocześnie nie obniżając zakresu ruchów dziecka.

Innowacyjne kamizelki kompresyjne z X-Panel

Ortezy kompresyjne SPIO dla dzieci można wykorzystać w leczeniu szerokiego spektrum zaburzeń funkcji motorycznych, np.:

  • zespołu Downa,
  • hipotonii,
  • porażenia mózgowego,
  • zaniku mięśni.

Każda orteza SPIO TLSO X-Panel została wyposażona w dwa panele o różnej sztywności i stopniu wsparcia tułowia, dzięki czemu kamizelkę można dowolnie modyfikować:

  • jeżeli dziecko wykazuje lepszą kontrolę ciała, można usunąć ruchome panele;
  • terapeuci mogą również korzystać z obu paneli jednocześnie, aby zapewnić maksymalne wsparcie tułowia.

Różne możliwości pozwalają idealnie dopasować ortezę SPIO expedition do zmieniających się potrzeb dziecka.

Warto zwrócić uwagę na materiał, z których produkuje się kamizelki kompresyjne SPIO Expedition dla dzieci. Oryginalne ortezy amerykańskie SPIO wykonano z materiałów najwyższej jakości (wyjątkowo lekkich i oddychających). Unikalna tkanina zachowuje swoje właściwości kompresyjne nawet po długim użytkowaniu.

Podkategorie

Aktywne filtry