Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 65,00 zł - 110,00 zł

Trenażery Oddechu. Aparaty do Ćwiczeń Oddechowych. Trening Mięśni Oddechowych - Sklep Medyczny Stanley Med

Trenażery oddechu

Sprzedawane przez nasz sklep medyczny STANLEY-MED trenażery oddechu to specjalistyczne i nowoczesne aparaty, umożliwiające trening mięśni oddechowych. Sprawdzą się one w przypadku osób borykających się z problemami oddechowymi w trakcie codziennych czynności, takich jak spacery, czy też wchodzenie po schodach. Trenażery do ćwiczeń oddechowych są również bardzo przydatne w przypadku: pacjentów, którzy przeszli COVID-19, astmatyków, jak i osób zmagających się z niewydolnością serca oraz dusznościami POChP. Tego typu aparaty do oddychania doceniane są także przez sportowców, dla których codzienna aktywność fizyczna to podstawa. Dzięki nim ma się większą kontrolę nad oddechem podczas wysiłku. Sprawdź, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania w tej kategorii. Pośród trenażerów mięśni oddechowych nie zabrakło urządzeń od znanych producentów, takich jak POWERbreathe, a także przydatnych akcesoriów: filtrów, zamiennych ustników, adapterów do filtra i wielu innych. 

Podkategorie

Aktywne filtry

Trenażer oddechowy - zasady działania 

Wszystkie znajdujące się w ofercie naszego sklepu trenażery oddechu wyposażone są w ustniki oraz ruchomy toczek. Aby prawidłowo ich używać wystarczy przybliżyć sprzęt do ust, a następnie wziąć głęboki oddech. Podczas tej czynności wspomniany wcześniej toczek stawia opór, tym samym zmuszając osobę ćwiczącą do większego angażowania mięśni oddechowych. W ten sposób trenażery do ćwiczeń oddechowych pozytywnie wpływają na układ oddechowy - zmuszają one w naturalny sposób przeponę, a także mięśnie międzyżebrowe do dużo bardziej intensywnej pracy. 

Sklep STANLEY-MED oferuje wszystkim klientom cieszące się dobrymi opiniami trenażery oddechu. Dostępne są one w różnych przedziałach cenowych i w zależności od modelu posiadają inne funkcje. Dzięki temu w zaprezentowanej na stronie ofercie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie aparat do treningu oddychania, a także części wymienne, takie jak ustniki czy tabletki czyszczące.