Pielęgnacja Stóp i Nóg. Zdrowe Nogi i Stopy. Skarpetki - Stanley Med

Skarpetki zdrowotne

W ofercie sklepu medycznego STANLEY- MED znajdą Państwo bezuciskowe skarpetki zdrowotne. Sprzedajemy produkty zaufanego polskiego producenta JJW. W swojej ofercie posiadamy skarpetki bawełniane oraz z wiskozy bambusowej. Niezależnie od materiału skarpety JJW posiadają właściwości antybakteryjne i antygrzybicze. Ponadto nie podrażniają nawet najwrażliwszych stóp. Produkty te dedykowane są nie tylko osobom chorym na cukrzyce czy niewydolność żylną lecz także dobrze sprawdzą się u każdego, kto ceni sobie komfort i chce zadbać o stopy. Najwyższa jakość oferowanych produktów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn.

Podkategorie

Aktywne filtry

Czy skarpetki zdrowotne są dla każdego?

Czym są zdrowotne skarpetki? Dlaczego w ogóle są „zdrowotne”? Czy każdy może ich używać? Bardzo często widząc w nazwie - „medyczne” / „zdrowotne” rezygnujemy z zakupu danego produktu. W przypadku skarpetek - zupełnie niepotrzebnie. Przymiotnik „zdrowotny” w tym przypadku oznacza produkt medyczny, stworzony przy udziale lekarzy, fizjoterapeutów i pacjentów, który może być wykorzystywany jako wsparcie terapii wielu chorób.

Komu ten produkt przyniesie największe korzyści?

Jednym z podstawowych atutów skarpetek jest ich konstrukcja - przede wszystkim to, że są elastyczne, bezuciskowe i bezszwowe. W efekcie czego nie upośledzają krążenia krwi i limfy w nogach oraz nie powodują otarć. Może być to szczególnie istotne dla osób chorujących na cukrzycę czy niewydolność żylną i tętniczą. Ze względów higienicznych będzie to także dobre rozwiązanie dla osób zmagających się z problemami nadpotliwości i grzybicy stóp, a także z otyłością. Skarpetki dostępne w sklepie medycznym Stanley Med wykonane są z bawełny wzbogaconej srebrną nitką albo z wiskozy bambusowej. Oba te materiały mają właściwości antyzapachowe i redukujące rozwój mikrobów na skórze. Ponadto wykorzystanie w wyrobach apreatury Sanitized wzmacnia właściwości antygrzybicze i antybakteryjne skarpetek.

Czy są dla każdego?

Niezależnie od swoich właściwości, nie są to skarpetki zarezerwowane wyłącznie dla diabetyków, reumatyków itp. Są to produkty zalecane chorym, przez wzgląd na swoje liczne zalety, ale mogą być także stosowane profilaktycznie przez każdego, kto pragnie zadbać o swoje stopy.