Kołnierze Ortopedyczne. Szyjne, Miękkie - Stanley Med

Kołnierze ortopedyczne

Oferta sklepu medycznego STANLEY-MED obejmuje kołnierze ortopedyczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Półgorsetowa orteza szyjna firmy Otto Bock to profesjonalne rozwiązania dla osób z urazami kręgosłupa, również w przypadku pooperacyjnych zwichnięć kręgów szyjnych. Oferujemy także półsztywne kołnierze ortopedyczne oraz z usztywnieniem. Kołnierze szyjne mogą być również stosowane w przypadku chorób korzeni nerwowych odcinka szyjnego. Jeśli szukasz miękkiego kołnierza ortopedycznego do spania, możesz liczyć też na to, że wśród dostępnych u nas produktów znajdziesz ortezy odpowiadające Twoim wymaganiom. Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze, dlatego jeśli czujesz ból w szyi, najlepiej skontaktuj się z lekarzem i dobierz odpowiedni gorset ortopedyczny! Nasz sklep medyczny sprosta Twoim wymaganiom!

Podkategorie

Aktywne filtry

Kołnierz szyjny podczas leczenia chorób mięśni

Kołnierze  ortopedyczne szyjne typu Schanza to najlepsze rozwiązanie dla pacjentów, których odcinek szyjny kręgosłupa uległ zmianom zwyrodnieniowym. Orteza szyjna może być również stosowana w leczeniu chorób mięśni szyjnych oraz w leczeniu urazów żuchwy. Miękkie kołnierze ortopedyczne w bardzo krótkim czasie pozwalają na korekcję ustawienia głowy. Kołnierze medyczne i szyjne stosuje się również w celu łagodzenia bólu odcinka szyjnego kręgosłupa. Z kolei kołnierza szyjnego ortopedycznego sztywnego używa się w leczeniu dyskopatii odcinka szyjnego oraz w ogólnych stanach pourazowych.

Kołnierze ortopedyczne miękkie 

Jeśli kołnierze ortopedyczne szyjne miękkie lub sztywne to produkty, których szukasz, to w naszym sklepie możesz liczyć na ich bogaty wybór. Nasz sklep w Poznaniu oferuje różnego rodzaju ortezy w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy szeroki asortyment obejmujący kołnierze ortopedyczne i szybką wysyłkę. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam, a ból w szyi nie będzie już tak dokuczliwy jak dotychczas!