Ortezy i stabilizatory dziecięce

Ortezy dziecięce oraz stabilizatory stanowią skuteczne wsparcie w procesie powrotu do zdrowia po przebytych urazach, zabiegach, operacjach i innych schorzeniach, po których wskazana jest stabilizacja i unieruchomienie stawu. Każdy oferowany przez sklep medyczny STANLEY-MED stabilizator dla dziecka, czy orteza, zapewnia komfort użytkowania. Poszczególne produkty zostały skonstruowane tak, by można je było regulować i dopasowywać do indywidualnych potrzeb pacjenta. Ortezy oraz stabilizatory dziecięce dostępne są w różnych wariantach, jak na przykład orteza na rękę dla dziecka, na nadgarstek czy na stopę oraz w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować optymalne rozwiązanie. Nasi specjaliści zapewniają pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów rehabilitacyjnych - zapraszamy do kontaktu!

Podkategorie

Aktywne filtry

Ortezy i stabilizatory przystosowane do różnych potrzeb dziecka

Oferujemy ortezy dziecięce oraz stabilizatory optymalnej jakości, które tuż obok wygody noszenia, zapewniają bezpieczeństwo. Chronią miejsca dotknięte urazami, zapobiegają ich nadwyrężeniu, stabilizują, dzięki czemu pacjenci mogą szybciej wrócić do pełnej sprawności. Każdy stabilizator dla dziecka czy orteza zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dopasowują się do ciała, jednocześnie zapewniając usztywnienie. Poszczególne produkty, jak na przykład kamizelka ortopedyczna mają charakter uniwersalny, pasują zarówno na prawą, jak i lewą rękę. W asortymencie naszego sklepu medycznego dostępne są ortezy i stabilizatory przeznaczone dla dzieci w różnym wieku - od niemowląt aż po młodzież.

Zapewniamy duży wybór specjalistycznych produktów, dzięki którym proces rekonwalescencji przebiega szybciej i z optymalnym skutkiem.