Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 1 kg

Cena

Cena

  • 85,00 zł - 540,00 zł

Buty Korekcyjne dla Dzieci i Dorosłych - Obuwie Specjalistyczne - Stanley Med

Buty korekcyjne

Buty specjalistyczne zapewniają najwyższy komfort chodzenia, co pozytywnie przekłada się na wspomaganie leczenia schorzeń stóp i postawy. Dobrze dobrane obuwie dba o prawidłowy rozwój stopy i jest wygodne w trakcie chodzenia. Ma za zadanie wspierać leczenie oraz utrzymywanie poprawnej postawy. Dlatego też obuwie specjalistyczne powinno pochodzić jedynie od sprawdzonych producentów. Wysoka jakość wykonania, a także dostosowane projekty zapewnią bezpieczeństwo stopom. Obuwie specjalistyczne znanych i cenionych marek oferuje nasz sklep medyczny. Znajdziesz tutaj wiele modeli damskich, męskich oraz dziecięcych. Różnorodność wzorów, fasonów oraz rozmiarów od 35 do 42 sprawia, że z pewnością uda Ci się wybrać buty korekcyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Sprawdź nasz bogaty asortyment i zamów odpowiednie obuwie korekcyjne!

Podkategorie

Aktywne filtry

Obuwie specjalistyczne – pomoc w wielu schorzeniach

Obuwie specjalistyczne przeznaczone jest do wspomagania walki z takimi schorzeniami jak np. haluksy, zastoje żylne, czy schorzenia układu kostnego. Dlatego też wszystkie oferowane przez nas modele spełniają najwyższe standardy. Buty zdrowotne damskie oraz buty zdrowotne męskie potrafią przynieść ulgę w trakcie pracy, czy chodzenia. W naszym sklepie online dostępny jest również but odciążający, przeznaczony dla pacjentów po zabiegach czy operacjach. Może być on zakładany na lewą oraz prawą stopę. Znajdziesz go u nas w czterech rozmiarach. 

Profesjonalne obuwie specjalistyczne w każdym rozmiarze

W ofercie sklepu online STANLEY-MED dostępne są wysokiej jakości buty korekcyjne dla dzieci i dorosłych. Znajdziesz tutaj takie marki jak między innymi:

  • • Berkemann, 
  • • Dr Comfort,
  • • E-Med-Orth.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także buty medyczne Scholl. Każdy z tych producentów dba o jak najlepsze dopasowanie swoich produktów do oczekiwań klientów. Dlatego też są to w pełni profesjonalne buty specjalistyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień!