Orteza kompresyjna ramienia AO

Oferowana przez nas sklep medyczny orteza kompresyjna ramienia AO to wysokiej jakości produkt medyczny zaprojektowany specjalnie z myślą o specjalnych potrzebach małych pacjentów. Zaleca się jej stosowanie u dzieci z hemiplegią, uszkodzeniem splotu ramiennego, zaburzeniami sensorycznymi, a także porażeniem mózgowym. Dostępna w asortymencie orteza ramienia jest produktem dobrze znanej i cenionej firmy Hylton Orthotics by SPIO.

Orteza kompresyjna ramienia AO - wsparcie dla kończyny

Oferowana orteza ramienia to wysokiej klasy produkt, którego zadaniem jest codzienne wspieranie pacjenta. Oferuje on między innymi:

  • pełną stabilizację ramienia,
  • poprawę świadomości kończyny,
  • poprawę koordynacji,
  • stymulację odpowiedzi nerwowo-mięśniowej.

AO obejmuje całą rękę, od ramienia aż po nadgarstek, zapewniając kompleksowe wspomaganie organizmu. Została wykonana z pojedynczej warstwy materiału, dzięki czemu jest komfortowa w codziennym użytkowaniu.

Najlepsze ortezy dla dzieci

Polecamy uwadze nie tylko ortezy kompresyjne ramienia. W naszej ofercie znalazły się także inne, jakościowe produkty SPIO, przeznaczone dla dzieci z różnymi problemami. Polecamy między innymi kamizelki kompresyjne SPIO, jak również pozostałe ortezy tej firmy. Nasi klienci każdorazowo mogą liczyć na profesjonalne wsparcie zakupowe. Masz pytania lub wątpliwości? Chętnie pomożemy.

Podkategorie

Aktywne filtry