Poduszki do Siedzenia Ortopedyczne - Podpórka Lędźwiowa • Sklep Medyczny Stanley Med

Poduszki do siedzenia

Sklep medyczny STANLEY-MED prowadzi sprzedaż specjalistycznych poduszek do siedzenia, które wykorzystywane mogą być podczas codziennych czynności, np. w trakcie pracy przy komputerze. Poduszki ortopedyczne do siedzenia, dostępne w asortymencie, pochodzą od znanych producentów, a w tym od: MSD Europe, Mambo Max, czy też ARmedical. Zdrowotna poduszka do siedzenia wymusza utrzymanie prawidłowej postawy w trakcie pracy. Świetnie sprawdza się ona także w trakcie treningu równowagi, jak i podczas przeprowadzania masażu stóp. Wszystkie sprzedawane poduszki rehabilitacyjne są dmuchane, dzięki czemu ich przechowywanie nie zajmuje dużo miejsca. Wykonane są one ponadto z mocnego materiału, co czyni je odpornymi na ścieranie oraz uszkodzenia.

Podkategorie

Aktywne filtry

Poduszki Ortopedyczne

Ortopedyczne poduszki rehabilitacyjne wykorzystywane do aktywnego siedzenia, szczególnie są polecane dla pracowników biurowych, osób cierpiących na bóle kręgosłupa i pracujących przy komputerze. Regularne stosowanie poduszek zdrowotnych wzmacnia mięśnie pleców. Większość z modeli jest wyposażona w sensoryczne wypustki, które:

  • wykorzystywane są podczas masażu (np. stóp) oraz fizjoterapii,
  • skutecznie pobudzają krążenie krwi. 

Poduszki zdrowotne

Każda ortopedyczna poduszka do siedzenia wypełniona jest powietrzem - jej twardość z łatwością można dostosować do swoich potrzeb. Do większości poduszek zdrowotnych dołączona jest także specjalna pompka, którą w razie potrzeby można także dokupić osobno. 

Oprócz poduszek rehabilitacyjnych znalazło się również miejsce w tej kategorii na kliny lędźwiowe, a także podpórki lędźwiowe, które skutecznie odciążają plecy w odcinku lędźwiowym. Są one łatwe w użyciu - wystarczy położyć je na domowe lub biurowe krzesło i gotowe. 

Poza poduszkami ortopedycznymi do siedzenia, klinami lędźwiowymi oraz podpórkami lędźwiowymi w ofercie sklepu medycznego STANLEY-MED znajduje się także profesjonalny sprzęt do rehabilitacji