Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 1 kg

Cena

Cena

  • 75,00 zł - 660,00 zł

Korektory Postawy, Prostotrzymacze, Stabilizatory Postawy - Stanley Med

Korektory postawy

Korektory postawy to niezawodne akcesorium ortopedyczne, pozwalające korygować wady postawy u dzieci i osób dorosłych. Stabilizator postawy doskonale sprawdza się w przypadku zdiagnozowania choroby Scheuermanna, dyskopatii, podczas leczenia pourazowego obojczyka czy po zabiegach chirurgicznych. Dodatkowo, korektory postawy pomagają także łagodzić uciążliwe bóle kręgosłupa. Nasz sklep medyczny oferuje prostotrzymacze, które sprawią, że zawsze będziesz pamiętać o utrzymaniu prawidłowej postawy. W ten sposób wpłyniesz na złagodzenie bólu, z którym zmagasz się w okolicach kręgosłupa. Sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy i wybierz korektory postawy, dzięki którym zwiększysz swój komfort! Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę zamówienia.

Podkategorie

Aktywne filtry

Ortopedyczne Korektory Postawy - Pomoc Dla Twojego Kręgosłupa

Korektory wad postaw dla dorosłych i dzieci charakteryzują się prostym i skutecznym działaniem. Prostotrzymacz ortopedyczny wymusza utrzymanie prawidłowej postawy, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej wygody użytkowania. W naszym sklepie znajdziesz:

  • ortezy barku i obojczyka,

  • pas barkowy prostujący,

  • prostotrzymacz - „pajączek”.

Prostotrzymacze I Stabilizatory Postawy

Korektor postawy oraz stabilizatory postawy kręgosłupa zaleca się stosować już u dzieci przy takich wadach jak pochylone plecy, czy zapadnięta klatka piersiowa. Prostotrzymacze są jednak równie skuteczne w przypadku dorosłych. Ich stosowanie jest także pomocne w celu unieruchomienia stawu ramiennego po urazie lub przeprowadzonym zabiegu. A może w Twoim przypadku najlepiej sprawdzi się magnetyczny korektor postawy, który pomaga w równomiernym rozłożeniu nacisku na kręgosłup, co zapewnia dodatkowe wsparcie w utrzymaniu prawidłowej pozycji ciała? Dzięki zaawansowanym damskim i męskim korektorom postawy każdy z nas może wyrobić prawidłową postawę fizjologiczną, która nie naraża naszego zdrowia. 

Sprawdź ofertę, jaką przygotował sklep medyczny STANLEY-MED, gdzie możesz kupić ortopedyczne korektory postawy online w konkurencyjnej cenie. Zdecyduj się na zakup prostotrzymacza lub wybierz gorsety ortopedyczne i zadbaj o swoje zdrowie!