Łóżka Rehabilitacyjne Elektryczne dla Chorych na Pilota - Stanley Med

Łóżka rehabilitacyjne

Sklep medyczny STANLEY-MED to miejsce, gdzie można kupić wysokiej jakości, profesjonalne łóżka rehabilitacyjne. Dzięki nim da się stworzyć odpowiednie warunki dla osoby chorej w domu. W naszej ofercie umieściliśmy elektryczne łóżka rehabilitacyjne z pilotem od producenta Vermeiren - jesto to firma z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją. Cieszy się ona dużym zaufaniem, które zyskała na przestrzeni wielu lat, dostarczając najlepszej klasy łóżka ortopedyczne. Można mieć pewność, że są one synonimem bezpieczeństwa, trwałości, a także komfortu użytkowania. Dzięki przemyślanej konstrukcji, a także regulacji leża, pozwalają one na odpowiednie ułożenie chorego. Dostępne w asortymencie sklepu nowe, elektryczne łóżka ortopedyczne wytrzymują obciążenie nawet do 170 kg. Dla większej wygody użytkowania posiadają one także wysięgnik oraz barierki zabezpieczające. 

Podkategorie

Aktywne filtry

Wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne elektryczne

Ortopedyczne łóżka rehabilitacyjne na pilota od producenta Vermeiren stanowią pewną inwestycję. Modele elektryczne są w stanie zagwarantować najwyższy komfort dla pacjenta. Dzięki temu, że łóżka dla chorych osób są sterowane na pilota, to w szybki sposób da się ustawić odpowiednią wysokość oraz ułożenie leża. 

W STANLEY-MED prowadzimy również sprzedaż rehabilitacyjnych łóżek dla osób leżących o niskim wzroście. Ich konstrukcja pozwala na obniżenie leża do poziomu podłogi. 

Oprócz specjalistycznych łóżek dla osób chorych oferujemy również wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie:

Dla klientów, którzy nie do końca są zainteresowani kupnem, proponujemy wypożyczenie sprzętu medycznego. W ofercie z tej kategorii również znajdują się elektryczne łóżka rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.