Orliman Boxia® AB01 orteza na opadającą stopę

300,00 zł
Brutto
Orliman Boxia® AB01 orteza na opadającą stopę
Rozmiar
Ilość

Dostawa w 24h

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowa dostawa na terenie Poznania

14 dni na zwrot

System Boxia® składa się z dwóch oddzielnych części: opaski podudziowej mocowanej nad kostką i antypoślizgowej części z haczykiem, którą umieszcza się pomiędzy językiem obuwia a sznurowaniem (do stosowania w połączeniu z obuwiem sznurowanym). Obie części są połączone elastycznym paskiem, który jest regulowany zgodnie z wymaganym poziomem zgięcia grzbietowego stopy. Opaska podudziowa posiada w dwóch miejscach (okolica ścięgna Achillesa i przednia część podudzia) wewnętrzne wyściółki żelowe zapewniające wysoki poziom wygody podczas chodzenia. Orteza na opadającą stopę zapewnia dyskrecję i wygodę, ponadto zajmuje mało miejsca w bucie.

Zalecenia:
  • opadająca stopa w przebiegu różnych jednostek chorobowych,
  • pronacyjne lub supinacyjne ustawienie przodostopia.
Kontrola ruchów: Boxia - orteza na opadającą stopę podciąga przodostopie podczas chodzenia. Odpowiednio zapięta i naciągnięta zapobiega ryzyku zahaczenia palcami o podłoże w trakcie chodu po nierównych nawierzchniach.
Orteza unosi przednią część stopy, umożliwia kontrolę stopnia zgięcia grzbietowego stopy w momencie gdy pięta jest oparta o podłoże, bądź w momencie podnoszenia stopy w przód po odbiciu z palców. Siła podciągania stopy jest regulowana w sposób płynny. Orteza zapobiega ryzyku potykania się o różne przedmioty, takie jak dywaniki, krawężniki i nierówne powierzchnie. Ponadto konstrukcja pozwala na lekką korekcję pronacyjnego lub supinacyjnego ustawienia stopy.
 
Każdy egzemplarz AB01 obejmuje: AB10 (pasek elastyczny) x1, AB11 (zaczep do buta pod sznurowanie) x2, AB13 (haczyki w kształcie litery „S”) x2.
 
Kolor:czarny.
Dodatkowo można dokupić element zakładany na stopę, który umożliwia noszenie ortez obuwia, dostępny tutaj.
 
Rozmiar XS/0 S/1 M/2 L/3
Obwód nad kostką (cm) 13 – 17 17 – 21 21 – 25 25 – 29

 

Orliman Boxia AB01

Konkretne odniesienie

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także