Aston Poduszka pozycjonująca klassik

45,00 zł
Brutto
Aston poduszka pozycjonująca klassik mała z mikro-kulki polistyrenowej
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Poduszka pozycjonująca

Poduszka wykonana z membrany powlekanej TECHMAFLEX – łatwo zmywalnej, nieprzemakalnej a jednocześnie paroprzepuszczalnej. Wypełnienie, w zależności od modelu to mikro kulki polistyrenowe lub włókno poliestrowe silikonowane.


Mikro kulki polistyrenowe to materiał odporny na grzyby, pleśń i bakterie. Wypełnienie jest trwałe, bezzapachowe i neutralne dla otoczenia. Mikro kulki wykazują właściwości termiczne, bardzo dobrze dopasowują się do kształtu ciała.


Zastosowanie

Odciążenie różnych partii ciała, pozycjonowanie pacjentów przewlekle chorych, regularna zmiana pozycji ciała – zarówno w warunkach klinicznych jak i domowych. W schorzeniach neurologicznych skuteczna pomoc w zapobieganiu odleżynom, a także w zapewnieniu komfortu.


W kombinacji z innymi produktami linii pozycjonującej wspomagają utrzymanie prawidłowej pozycji ciała osoby siedzącej lub stojącej.

Na poniższym zdjęciu wykorzystano pod głową klassik mały, pod tułowiem półksiężyc (dostępny tutaj), pod kolanami cylinder duży (dostępny tutaj) i pod łydkami klassik duży (dostępny tutaj).

Wymiary: 35x25cm

Waga: 0,35kg


Produkty wypełnione włóknem poliestrowym silikonowanym dostępne na oddzielnych aukcjach.

Ten sam produkt wypełniony włóknem dostępny tutaj.

Aston klassik mała 410162

Konkretne odniesienie

You might also like

Customers who bought this product also bought: