Aston Poduszka pozycjonująca półksiężyc

125,00 zł
Brutto
Aston Poduszka pozycjonująca półksiężyc z mikro-kulki polistyrenowej
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Poduszka pozycjonująca

Poduszka wykonana z membrany powlekanej TECHMAFLEX – łatwo zmywalnej, nieprzemakalnej a jednocześnie paroprzepuszczalnej. Wypełnienie, w zależności od modelu to mikro kulki polistyrenowe lub włókno poliestrowe silikonowane.

Mikro kulki polistyrenowe to materiał odporny na grzyby, pleśń i bakterie. Wypełnienie jest trwałe, bezzapachowe i neutralne dla otoczenia. Mikro kulki wykazują właściwości termiczne, bardzo dobrze dopasowują się do kształtu ciała.

Zastosowanie

Odciążenie różnych partii ciała, pozycjonowanie pacjentów przewlekle chorych, regularna zmiana pozycji ciała – zarówno w warunkach klinicznych jak i domowych. W schorzeniach neurologicznych skuteczna pomoc w zapobieganiu odleżynom, a także w zapewnieniu komfortu.

W kombinacji z innymi produktami linii pozycjonującej wspomagają utrzymanie prawidłowej pozycji ciała osoby siedzącej lub stojącej. 

Na poniższym zdjęciu wykorzystano pod głową klassik mały (dostępny tutaj), pod tułowiem półksiężyc, pod kolanami cylinder duży (dostępny tutaj) i pod łydkami klassik duży (dostępny tutaj).


Wymiary: śr.25 x 160cm

Waga: 1,10kg

Produkty wypełnione włóknem poliestrowym silikonowanym dostępne na oddzielnych aukcjach.

Ten sam produkt z wypełnieniem z włókna dostępny tutaj.

Aston półksiężyc 410163

Konkretne odniesienie

You might also like

Customers who bought this product also bought: