Skarpetki JJW DeoMed Bamboo

17,00 zł
Brutto
Skarpetki JJW DeoMed Bamboo 
Kolor
Rozmiar
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Skarpetki bambusowe wykonane są z delikatnej i wytrzymałej wiskozy bambusowej. Naturalny materiał pozwala na skuteczną wentylację stóp, przyczyniając się do pochłaniania nadmiaru wilgoci. Przeznaczone są dla osób, które zmagają się z zaburzeniami krążenia, obrzękami nóg, cukrzycą, stanami zapalnymi skóry i nawracającymi grzybicami.

Skarpety DEOMED® Bamboo mimo tego, że są bezszwowe i bez uciskowe bardzo dobrze dopasowują się do kształtu stopy i nogi. Nie zaburzają naturalnego przepływu krwi, przez co polecane są diabetykom, oraz osobom zmagającym się z niewydolnością żylną lub obrzękami. Dodatek poliamidu i elastanu powoduje, że te skarpetki są elastyczne i dobrze dopasowują się do stóp, a także nie uciskają ich.

Materiał skarpetek DEOMED® ten został wzbogacony o apreturę Sanitized® o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych, co wspomaga leczenie infekcji stóp.

Skarpetki DEOMED® Bamboo dostępne są w

sześciu kolorach (biały, brązowy, czarny, popielaty, granatowy, ciemny szary)

i trzech konfiguracjach rozmiarów do wyboru (35-38; 39-42; 43-46).

Skarpetki Bamboo marki DEOMED® to idealny produkt dla tych, którym zależy na zdrowiu i maksymalnym komforcie przez cały dzień.

Produkt zarejestrowany jako wyrób medyczny.

JJW DeoMed Bamboo

Konkretne odniesienie

You might also like