Coloplast Worek Otwarty 182800 Opakowanie

236,80 zł
Brutto
Coloplast Sensura Mio Concave Worek Otwarty z okienkiem 182800 Opakowanie- 10szt.
Ilość

Dostawa w 24h

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowa dostawa na terenie Poznania

14 dni na zwrot

Coloplast SenSura Mio Concave to pierwszy produkt zaprojektowany specjalnie, aby dopasowywać się do wypukłości, przepuklin i krzywizn poprzez zastosowanie wygiętej płytki. Promienie gwiazdy przylegają do ciała, nie marszcząc się ani nie fałdując. Pierścień stabilizuje środkową część przylepca, dzięki czemu stomia uzyskuje konieczne wsparcie. Dodatkowo pierścień wskazuje jakie miejsca powinny być dociskane podczas dopasowywania. Ponadto, elastyczny przylepiec i strefy dopasowania podążają za ruchami ciała. Wszystkie te cechy zapewniają lepszy kontakt pomiędzy przylepcem a skórą.

Produkt stomijny SenSura Mio Concave produkowany jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękki i przyjazny dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotny po kąpieli pod prysznicem. Co więcej, użycie materiału tekstylnego sprawia, że worek stomijny bardziej przypomina element ubioru niż produkt medyczny.

Przylepiec w jednoczęściowym otwartym systemie SenSura Mio Concave jest na stałę połączony z workiem stomijnym. W celu zmiany worka należy zdjąć cały sprzęt stomijny.

Wymiary do docięcia: 10-60 mm, wersja Maxi

Ilość sztuk w opakowaniu: 10.

Nowy Filtr- zalety:

  • zadaniem filtra wstępnego jest ochrona filtra w węglowego i membrany, gdyż obie te części są bardzo podatne na zanieczyszczenia kałem. Filtr okrągły rzadziej się zatyka, dzięki czemu dłużej umożliwia przepływ powietrza i sprawia, że odczuwa się zmniejszone balonowanie.

  • wykazano, że okrągły filtr zapobiega balonowaniu nawet o 61%

Sprzęt stomijny jest refundowany przez NFZ. Jeśli chcesz skorzystać z refundacji lub dowiedzieć się więcej na ten temat skontaktuj się z obsługą sklepu.

Coloplast 182800

Konkretne odniesienie

Może ci się również spodobać