Orteza prostująca palce młotkowate stóp Orliman GL-205

40,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Orteza prostująca palce młotkowate stóp jest doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z różnymi dolegliwościami, w tym zwłaszcza zniekształceniami, stóp. Pozwala ona na skuteczne złagodzenie bólu spowodowanego odchyleniem osiowym, złamaniem lub palcem młotkowatym. Jej regularne noszenie odczuwalnie podwyższa komfort chodzenia, a także pozwala szybciej wrócić do pełnej sprawności. Deformacja palca młotkowatego w większości przypadków dotyka II oraz III palec stopy. Dolegliwość o wiele częściej przytrafia się osobom po 50-tym roku życia, w tym zwłaszcza kobietom. Nieleczona deformacja postępuje w czasie, dlatego należy jak najszybciej zastosować ortezę prostującą.

Budowa ortezy i wynikające z niej korzyści

Orteza prostująca palce młotkowate posiada regulowane pierścienie w szynie, co z kolei pomaga  w uzyskaniu poprawnego ustawienia palców. Jednocześnie miękka, dwuwarstwowa i antypoślizgowa wkładka obecna w ortezie zapewnia wygodę w obrębie  śródstopia. Istotnym elementem są tutaj także rzepy, które są umieszczone od spodu ortezy i umożliwiają samodzielne ustawienie odpowiedniego obwodu  na dany palec młotkowaty.

Orteza prostująca na palce młotkowate  Orliman GL-205 jest zalecana również w przypadku rozdzielania i ustawiania zdeformowanych palców stóp.

Rozmiar: uniwersalny

Orliman GL-205

Konkretne odniesienie

Customers who bought this product also bought: