Otto bock Orteza na ramię i bark 5065N

550,00 zł
Brutto
Otto bock Omo Neurexa Plus orteza na ramię i bark 5065N
Rozmiar i strona
Ilość

Dostawa w 24h

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowa dostawa na terenie Poznania

14 dni na zwrot

Orteza na ramię i bark Omo Neureza PlusOrteza na ramię i bark Omo Neurexa Plus została opracowana w ścisłej współpracy z lekarzami i fizjoterapeutami i przeznaczona jest w szczególności dla pacjentów po udarze. Poprzez właściwe ustawienie głowy kości ramiennej w panewce stawu ramiennego zapewnia ulgę w bólu i pełną stabilizację.

Orteza Omo Neurexa Plus składa się z dwóch części - rękawa na bark i mankietu na przedramię, które połączone są ze sobą dwoma paskami. Orteza obejmuje dużą powierzchnię w obrębie stawu ramiennego, co ma pozytywny wpływ na propriocepcję, czyli na postrzeganie ruchu ramienia w przestrzeni. Dzięki temu ogólna postawa ciała ulega poprawie, co z kolei ma pozytywny wpływ na płynny i równomierny chód. Wewnętrzna, mocowana na rzep, pelota stymulująca mięśnie zapewnia dodatkową stymulację osłabionych mięśni barku.

Orteza wykonana jest z miękkiego, nadającego się do prania materiału, posiadającego wewnętrzne, silikonowe paski utrzymujące ją na miejscu. Materiał z regulacją temperatury przeciwdziała poceniu się i sprawia, że noszenie ortezy przez cały dzień jest bardziej komfortowe. Nowatorski design sprawia, że orteza może być samodzielnie zakładana przez pacjenta jedną ręką.

Ottobock 5065N

Konkretne odniesienie

Może ci się również spodobać