Otto Bock orteza na goleń i stopę 28U24

1 450,00 zł
Brutto
Otto Bock orteza na goleń i stopę 28U24
Rozmiar
Strona
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zanik nerwowo - mięśniowy?

Stopa opadająca?

Osoby z trwałym uszkodzeniem mięśnia strzałkowego skazane są na stosowanie zaopatrzenia ortopedycznego, które będzie wspomagać ich stopy podczas chodzenia.

Taki efekt pozwala uzyskać WalkOn Reaction.

Pomaga podnieść stopę podczas fazy przenoszenia, tak że chód staje się bardziej bezpieczny, a ryzyko potknięcia i upadku jest mniejsze. Stosując ortezę niwelujemy ryzyko zahaczenia stopą o małe przeszkody lub nierówne podłoże.

Dzięki specjalnej konstrukcji, WalkOn Reaction wspiera również staw kolanowy. Gdy osłabione są również mięśnie zginające stopę podeszwowo, można również ze zwrotu dużej energii, który jest aktywowany w okresie podczas ruchu przenoszenia stopy. Chodzenie jest wówczas bardziej naturalne.

Działanie:

Wydłużona, przednia obejma goleni, mocowana do przyśrodkowej strony podeszwy, wpływa na statykę kończyny dolnej w płaszczyźnie czołowej i strzałkowej.

 

 

Wskazania:

  • osłabienie zginaczy grzbietowych i podeszwowych stopy z objawami łagodnej do umiarkowanej spastyki, np. po udarze, urazie mózgu, SM,
  • zanik nerwowo-mięśniowym
  • porażenie nerwu strzałkowego.
  •  przy niewielkim osłabieniu stawu kolanowego podczas wyprostu. Dołączony do ortezy boczny pasek pronujący umożliwia korygowanie niestabilności w obszarze stopy i kostki.

Łagodne odchylenia w ustawieniu stawu kolanowego w płaszczyźnie czołowej i strzałkowej można skorygować za pomocą indywidualnie dobranych wkładek pronującej, supinującej lub klinów pod palce lub piętę.

Szczegółową specyfikację produktu znajdą Państwo tutaj.

 

 

Rozmiar  Rozmiar obuwia
I 36-39
II 39-42
III 42-45
IV 45-48
Otto Bock 28U24

Konkretne odniesienie