Otto Bock Orteza na rękę i przedramię długa

230,00 zł
Brutto
Otto Bock 50P11 Manu Immobil Long Orteza na rękę i przedramię długa
Rozmiar
Ilość

Dostawa w 24h

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowa dostawa na terenie Poznania

14 dni na zwrot

Orteza nadgarstka Manu Immobil Long 50P11 zapewnia maksymalne unieruchomienie dłoni i nadgarstka oraz stawów palców po operacjach lub zabiegach chirurgicznych, uniemożliwiając ruchy, które nie sprzyjają zrastaniu się kości oraz pomaga uśmierzyć ból. Orteza unieruchamia Twoją dłoń i nadgarstek w tak zwanej pozycji funkcjonalnej — ułożeniu gwarantującym jak najbardziej skuteczną rehabilitację — optymalnym z punktu widzenia dzisiejszej wiedzy medycznej.

Ortezę można dostosować do Twoich własnych potrzeb dzięki zintegrowanym stalowym szynom stawów. Wkładki ortezy są wyścielone przepuszczającym powietrze materiałem Space Tex® 3-D i są gwarancją prawdziwego komfortu użytkowania. Co więcej, zastosowany materiał posiada zaawansowane właściwości kompresji.

Orteza Manu Immobil Long wyróżnia się wyjątkowo niską wagą. Produkt mocuje się na skórze wyłącznie w miejscach, które należy koniecznie unieruchomić, przez co nie zakłóca on procesów regulacji krążenia i temperatury. Ponadto wkładki i paski można myć w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła o neutralnym pH.

Zastosowanie:

  • Po złamaniach i zwichnięciach
  • Po zabiegach chirurgicznych w obrębie nadgarstka lub śródręcza
  • Terapia funkcjonalna w przypadkach ostrych podrażnień
  • Artroza stawów nadgarstka
  • Poważne zniekształcenia stawów
  • Pooperacyjne i pourazowe unieruchomienie ręki i nadgarstka

 

Rozmiar Długość dłoni (cm)
M do 18
L od 18
Otto Bock 50P11

Konkretne odniesienie