Coloplast Worek otwarty 104560

16,66 zł
Brutto
Coloplast Sensura Mio 104560 Worek otwarty neutralny szary
Coloplast
Ilość

Dostawa w 24h

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowa dostawa na terenie Poznania

14 dni na zwrot

SenSura® Mio zapewnia lepsze dopasowanie do ciała i odpowiednią dyskrecję dzięki wielu innowacyjnym właściwościom.

Główne zalety:

  • Elastyczny przylepiec zapewnia bezpieczne dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała - może się on rozciągać i powracać do pierwotnego kształtu. Skóra jest naturalnie elastyczna, co pozwala jej zginać się i rozciągać w zależności od ruchów ciała.

  • Unikalny okrągły filtr zapewnia mniejsze balonowanie.

  • SenSura Mio dopasowuje się do kształtu ciała i podąża za jego naturalnymi ruchami, zapewniając szczelne dopasowanie.

  • SenSura Mio sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i będziesz w stanie pewnie wykonywać codzienne czynności – nawet te, które wymagają kontaktu z innymi ludźmi.

W odróżnieniu od innych produktów stomijnych SenSura Mio produkowana jest z materiału tekstylnego podobnego do tych, które nosimy na sobie. Dzięki temu jest miękka i przyjazna dla skóry, nie powoduje silnego tarcia o ubranie i nie pozostaje zbyt długo wilgotna po kąpieli pod prysznicem.

Przylepiec w jednoczęściowym otwartym systemie SenSura Mio jest na stałe połączony z workiem stomijnym. Worek ma możliwość odpuszczenia jego zawartości, a w przypadku jego wymiany  należy zdjąć cały sprzęt stomijny. 

Nowy Filtr- zalety:

  • zadaniem filtra wstępnego jest ochrona filtra weglowego i membrany, gdyż obie te części są bardzo podatne na zanieczyszczenie kałem. Filtr okrągły rzadziej się zatyka, dzięki czemu dłużej umożliwia przepływ powietrza i sprawia, że odczuwa się zmniejszone balonowanie.

  • wykazano,że okrągły filtr zapobiega balonowaniu nawet do 61%. 

Dane techniczne:

SenSura Mio 104560, worek 1-częściowy otwarty, neutralny szary, Maxi,

max. otwór/rozmiar stomii 10-55mm, pojemność worka 510ml

Ilość sztuk w opakowaniu: 30.

Sprzęt stomijny jest refundowany przez NFZJeśli chcesz skorzystać z refundacji lub dowiedzieć się więcej na ten temat skontaktuj się z obsługą sklepu.

Coloplast 104560

Konkretne odniesienie