Coloplast Worek otwarty 164150

22,12 zł
Brutto
Coloplast SenSura Mio Convex Soft Worek otwarty 164150
Coloplast
Ilość

Dostawa w 24h

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowa dostawa na terenie Poznania

14 dni na zwrot

Worek SenSura® Mio Convex dzięki zakrzywionemu kształtowi pewnie dopasowuje się do nierównych obszarów skóry, zagłębień oraz stomii wymagających wsparcia w wydostaniu ponad poziom skóry. W połączeniu z elastycznym przylepcem worek ten umożliwia bardziej szczelne dopasowanie do kształtu ciała. Konstrukcja filtra i worka zapewnia dyskrecję.

Kluczowe zalety:

  • Adaptująca się płytka typu convex ze zintegrowanymi liniami zgięcia zapewnia unikalne połączenie stabilności i elastyczności

  • Elastyczny przylepiec zapewnia bezpieczne dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała

  • Neutralny szary kolor materiału zapewnia odpowiednią dyskrecję i naturalny wygląd

  • Unikalny okrągły filtr zapewnia mniejsze balonowanie

W przypadku 1-częściowego worka otwartego SenSura Mio Convex, adaptująca się płytka jest trwale przymocowana do worka. Aby zmienić worek, należy zdjąć cały sprzęt stomijny.

Otwarty worek SenSura Mio Convex 1-częściowy jest dostępny z różnorodnymi wypukłymi płytkami podstawowymi: Soft, Light oraz Deep, co zapewnia dopasowanie do każdej potrzeby.

  • Wersja Convex Soft jest przeznaczona do stomii z otworem powyżej poziomu skóry, które wymagają podparcia z powodu problemów z otoczeniem stomii.

  • Wersja Convex Light jest przeznaczona do stomii z otworem na poziomie skóry, które wymagają niewielkiej pomocy w ich wydostaniu ponad skórę, lub też do obszarów nieco zagłębionych, gdzie należy zastosować lekko zakrzywioną płaszczyznę w celu uzyskania dobrego zamocowania.

  • Wersja Convex Deep jest przeznaczona do stomii z otworem poniżej poziomu skóry, które wymagają dużego wsparcia w ich wydostaniu ponad poziom skóry lub do mocno zagłębionych obszarów, w przypadku których do uzyskania dobrego przylegania konieczne jest mocne wygięcie.

Dane techniczne:

SenSura Mio Convex Soft 164150, worek 1-częściowy otwarty z okienkiem, przezroczysty, Maxi,

max. otwór/rozmiar stomii 10-55mm, pojemność worka 490ml

Ilość sztuk w opakowaniu: 10.

Sprzęt stomijny jest refundowany przez NFZJeśli chcesz skorzystać z refundacji lub dowiedzieć się więcej na ten temat skontaktuj się z obsługą sklepu.

Coloplast 164150

Konkretne odniesienie