Pani Teresa Skarpety męskie 0418

50,00 zł
Brutto
Pani Teresa skarpety podróżne Travel for men PT 0418
Kolor
Rozmiar
Ilość

Dostawa w 24h

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowa dostawa na terenie Poznania

14 dni na zwrot

Skarpety podróżne PANI TERESA® TRAVEL SOCKS FOR MEN zmienny ucisk 15 - 21 mmHg

PANI TERESA® TRAVEL

Profesjonalna linia profilaktycznych skarpet podróżnych PANI TERESA® TRAVEL, stymulując krążenie krwi, zapewnia uczucie komfortu i ulgi dla zmęczonych nóg. Skarpety wykorzystują zmienny, stopniowany ucisk na poziomie 1 klasy kompresji (15-21 mmHg), najsilniejszy w kostce i stopniowo słabnący w kierunku kolana, aby przynieść ulgę nawet najbardziej zmęczonym nogom. Jeżeli spędzasz dużo czasu w samochodzie, w samolocie, w biurze, w pozycji siedzącej lub stojącej i odczuwasz dolegliwości związane z obrzękami i bólem nóg, linia PANI TERESA® TRAVEL jest właśnie dla Ciebie!

KOMFORT PODRÓŻOWANIA

Stosuj skarpety podróżne przeciwżylakowe PANI TERESA® TRAVEL, aby wyeliminować uczucie ciężkich nóg przy długotrwałym przebywaniu w pozycji siedzącej oraz żeby zapobiegać tworzeniu się niebezpiecznych dla zdrowia zakrzepów podczas długich podróży. Skarpety podróżne TRAVEL® to wyjątkowy, nieinwazyjny sposób dbania o zdrowie nóg – niewymagający przyjmowania szkodliwych dla układu trawiennego tabletek lub używania maści i żeli. Noszenie skarpet podróżnych PANI TERESA® TRAVEL sprawi, że nawet po całym dniu spędzonym na stojąco lub siedząco Twoje nogi nadal będą wypoczęte i lekkie.

ULGA DLA ZMĘCZONYCH NÓG

Linia produktów TRAVEL® stworzona przez ekspertów w dziedzinie kompresjoterapii, według rygorystycznych norm europejskich, gwarantuje potwierdzoną skuteczność działania. Każda para jest kontrolowana z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego produkty są mocne i trwałe. Skarpety podróżne PANI TERESA® TRAVEL są zarejestrowanym wyrobem medycznym zapewniającym parametry umożliwiające uzyskanie właściwych efektów zdrowotnych.

PANI TERESA MEDICA SA jest jedynym polskim producentem, wytwarzającym wyroby kompresyjne – przeciwżylakowe.

Wskazane dla osób:

  • prowadzących aktywny tryb życia,
  • odczuwających zmęczenie i ciężkość nóg, zwłaszcza wieczorem,
  • z tendencją do obrzęków kończyn dolnych,
  • pozostających długotrwale w pozycji siedzącej,
  • często podróżujących.

Przeciwwskazania:

Miażdżyca tętnic kończyn dolnych, choroba Buergera, tzw. stopa cukrzycowa.

Dopasowanie rozmiaru:

W celu prawidłowego dobrania rozmiaru należy wybrać rozmiar z tabeli zgodny z rozmiarem noszonego obuwia.

Rozmiar

S

M

L

Wielkość obuwia

38-40

41-43

44-46


Sposób nakładania:

1. Produkt nakładać od palców do kostki, rozprowadzić równomiernie na stopie.

2. Zwrócić uwagę na dokładne umieszczenie pięty.

3. Nałożyć produkt do kolana. Dokładnie rozprowadzić na łydce do pełnej długości zmniejszając nieco naprężenie wynikające z nakładania.

4. Wygładzić wszystkie zgrubienia i zmarszczenia.

Uwagi:

Przy używaniu skarpet należy uważać, aby nie uszkodzić wyrobu ostrymi przedmiotami: pierścionkiem, zegarkiem, paznokciami. Nieprawidłowa pielęgnacja pięt oraz noszenie niewłaściwego obuwia (np. wkładki w obuwiu zwiększające tarcie) może przyczynić się do powstawania przetarć i uszkodzenia produktu. W razie wystąpienia ostrego bólu lub podrażnienia skóry podczas noszenia wyrobu, wyrób natychmiast zdjąć i skonsultować się z lekarzem.

Przepis prania:

Prać w wodzie o temp. 40°C, prać w delikatnych środkach piorących, nie prasować, nie chlorować, nie wybielać, nie czyścić chemicznie, suszyć w stanie rozłożonym, z dala od źródeł ciepła.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu.

PT 0418

Konkretne odniesienie