Veera Podkolanówki przeciwżylakowe 70 DEN

42,00 zł
Brutto
Veera Podkolanówki przeciwżylakowe 70 DEN ucisk 13-17 mmHg
Kolor
Rozmiar
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Veera Podkolanówki o ucisku 13-17 mmHg  70 DEN

Eleganckie rajstopy ze stopniowanym uciskiem. Dzięki temu skutecznie poprawiają krążenie i perfekcyjnie modelują sylwetkę. Stosuje się je w profilaktyce przeciwżylakowej. Przynoszą szybką i skuteczną ulgę w przypadku pierwszych objawów osłabionego krążenia, takich jak: obrzęk, zmęczenie nóg, uczucie ciężkości nóg, pajączki (pękające naczynka).


 

Podkolanówki są testowane klinicznie. Materiał z którego są wykonane posiadają dodatek lycry, są niezwykle trwałe, mają wzmocnioną piętę i palce. Odpowiednio układają się na nodze, ucisk działa we właściwych miejscach.

Wyprodukowane w technologii Silver+, zawierają jony srebra.


 

 

Wyglądają jak klasyczne podkolanówki, a znacznie się różnią właściwościami:

  • przynoszą ulgę zmęczonym nogom
  • poprawiają krążenie krwi
  • zapobiegają pierwszym zmianom żylakowym
  • zapobiegają pojawianiu się pajączków
  • sprawiają, że po całym dniu Twoje nogi są nadal lekkie

BANER_ikonki.jpg

Kto powinien korzystać z produktów marki Veera?

Ból, zmęczenie i ciężkość nóg na koniec dnia. Czy to naturalny objaw? Tak i Nie.  Naturalny, dlatego, że Twoje nogi przez cały dzień bardzo intensywnie pracowały dla całego Twojego organizmu, więc mają prawo do uczucia zmęczenia. Nienaturalny, dlatego, że ból jest jednym z pierwszych sygnałów problemów z krążeniem, które prowadzi do żylaków.

Veera to linia profilaktyczna. Idealna na co dzień, dla dbających o zdrowie i piękno swoich nóg.

Jak działa stopniowany ucisk?
Stopniowany ucisk (inaczej kompresjoterapia) skierowany jest od kostki ku górze, pomaga przez cały dzień naszym żyłom przepompować krew do serca.  Polega na wywieraniu określonego i zmniejszającego się stopniowo ku górze ucisku. Medyczne wyroby uciskowe mają trójstopniowy, zmienny ucisk: 100% ucisku w kostce, 70% ucisku w łydce i 40% w udzie. Ucisk stosowany jest w celach profilaktycznych i leczniczych. Zmniejsza przekrój żył i przywraca czynność zastawek żylnych. Zwiększa prędkość przepływu krwi żylnej, a dzięki temu zmniejsza przekrwienie tkanek i ilość krwi w drobnych naczynkach podskórnych.

Twój wybór ma znaczenie!
W przypadku podkolanówek Veera nie jest istotna ilość DEN (dzięki specjalnemu splotowi podkolanówki 140 DEN są przewiewne również latem). Najważniejsze jest wybranie ucisku. Tylko dobrze dobrany ucisk wyrobów kompresyjnych gwarantuje ich skuteczne działanie.

Skład: 78% poliamid, 22% elastan

Dobierz odpowiedni dla siebie rozmiar:

pdk_40DEN.jpg

Veera podkolanówki 70

Konkretne odniesienie